آموزش واریز شناسه‌دار برای واریز مبالغ بیشتر از ۲۵ میلیون به صرافی

می‌دانیم برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال، خرید تتر و دیگر ارزهای دیجیتال باید حساب خود در صرافی ارز دیجیتال را شارژ کنیم. در حال حاضر برای واریز به حساب کاربری در صرافی‌ها از طریق درگاه آنلاین بانکی محدودیت ۲۵ میلیون‌تومانی در نظر گرفته شده است. ممکن است بخواهید مبالغ بیشتری را به حساب کاربری خود در صرافی wmzarin واریز کنید و معاملات خود را انجام دهید. , واریز شناسه دار اصلا به سطح کاربری شما کاری نداره در هر سطح کاربری باشید میتوانید انجام بدید 

نگران نباشید؛ چون راه ساده‌ای برای این کار وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید حساب کاربری خود را به هر میزان که بخواهید شارژ کنید.

برای واریز مبالغ بیش از ۲۵ میلیون تومان می‌توانید با دریافت شماره شبا و شناسه واریز ویژه خود از صرافی دبلیو ام زرین استفاده کنید و به‌راحتی مبلغ موردنظر را بدون محدودیت از طریق همراه بانک خود به ‌حساب کاربری‌تان در صرافی wmzarin انتقال دهید.

در این مقاله، به آموزش نحوه‌ی واریز با استفاده از سامانه‌ پایا از طریق همراه بانک‌های مختلف می‌پردازیم. 

چند نکته بسیار مهم قبل از شروع باید بهش بپردازیم اینه که شماره شبا و شناسه را حتما به درستی وارد کنید

و اینکه درسته شما میتوانید بیشتر از ۲۵ میلیون حسابتون را شارژ کنید ولی باید در چند مرحله انجام بدید برای مثال اگر شما بخواهید ۷۰ میلیون حسابتون را شارژ کنید باید در سه مرحله انجام بدید بیشتر از ۲۵ میلیون نمیتوانید واریز کنید و مبلغ برگشت میخوره پس شما باید ۷۰ میلیون را در سه مرحله یعنی ۲۵ میلیون سپس ۲۵ میلیون و در آخر ۲۰ میلیون واریز کنید سقف واریز ۲۵ میلیون هست ولی شما میتوانید در روز تا ۱۰۰ میلیون از طریق همراه بانک و تا ۲۰۰ میلیون از طریق بانک واریز کنید فقط باید ۲۵ میلیون به ۲۵ میلیون باشه اینو حتما به یاد داشته باشید

این سامانه دارای کارمزد هست که بانک از مبلغ شما کسر میکنه و این کارمزد ربطی به ما نداره و به حساب ما واریز نمیشه 

چون مبلغ زیر ۵۰ میلیون هست شما نمیتوانید ساتنا کنید و باید پایا کنید 

در نظر داشته باشید مبالغی که واریز میکنید در سیکل پایا به کیف پول ریالی شما واریز میشه برای مثال اگر ساعت ۹ شب پایا کنید ساعت ۵ صبح کیف پولتون در صرافی شارژ خواهد شد 

ساخت شناسه در صرافی

برای ساخت شناسه باید مراحل زیر را طی کنید

ابتدا به کیف پول برید و ریال را پیدا کنید جلوی ریال دو تا گزینه هست واریز و برداشت .

بر روی واریز کلیک کنید و از قسمت انتخاب درگاه واریز شناسه دار را انتخاب کنید.

سپس مانند عکس زیر روی دکمه آبی رنگ یعنی ( ایجاد شناسه واریز ) کلیک کنید تا برای هر شماره شبایی که در سایت ثبت و تایید کردید شناسه ساخته شود .

توجه کنید هر شماره شبای بانک شما شناسه مخصوص خودش را دارد و نمیشه از شبای بانک صادرات تون به شناسه بانک ملت تون واریز کنید مگر اینکه شناسه ها یکی باشه . 

بعد ساخت شناسه ها به رنگ آبی جلوی هر شبای بانکی شما به نمایش در میاد مانند عکس زیر :

و شماره شبای صرافی هم در توضیحات و هم در هر باکس از حساب های بانکی شما وجود داره که موقع واریز حتما چک کنید که به نام شرکت ستاره پیشگام نوران منطقه آزاد انزلی باشه تصویر زیر :

بسیار مهم : شما برای واریز فقط به شبای صرافی و شناسه واریز خود نیاز دارید هر مبلغی بحساب صرافی واریز کنید در سیکل پایا به حساب ریالی شما در صرافی واریز میشه . هر کاربر شناسه مخصوص خودش را دارد پس حتما شناسه را درست وارد کنید .

همراه بانک ملت

مراحل واریز با سامانه پایا

۱-ابتدا وارد حساب کاربری خود در برنامه «همراه بانک ملت» شوید.

همراه بانک ملت

۲- بعد از ورود به حساب همراه بانک ملت، گزینه سه خط در گوشه سمت راست پایین صفحه را لمس کنید. سپس گزینه «انتقال وجه» را لمس کنید.

۳- در منوی جدید باز شده، روی گزینه «حواله بین بانکی پایا» کلیک کنید و سپس حساب مبدا مورد نظر خود را انتخاب کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید.

۴- در صفحه پرداخت، می‌بایست:

  • کد شبای حساب صرافی wmzarin را در قسمت «کد شبا» وارد کنید.
  • تاریخ واریز خود را از بین روزهای کاری در بخش «تاریخ موثر» انتخاب کنید.
  • مبلغ ریالی مورد نظر خود را در بخش «مبلغ» وارد کنید.
  • در بخش «بابت» دلیل تراکنش خود را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کنید. مثلا امور روزمره
  • در قسمت شناسه هم باید شناسه واریز مخصوص خودتان را وارد کنید که بالا کلی توضیح دادیم درموردش 
  • شناسه واریز در همه بانک ها مینویسه اختیاری ولی شما باید به اجبار وارد کنید که مبلغ شما گم نشه 

در انتها روی گزینه «پرداخت» کلیک کنید و سپس «رمز عبور دوم» و «کد CVV» خود را وارد کنید تا تراکنش در تاریخ مورد انتخاب شما انجام شود.

همراه بانک ملی

۱-ابتدا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود در برنامه «همراه بانک ملی» شوید.

۲- سپس طبق تصویر زیر، گزینه «انتقال پول» را انتخاب کنید.

۳- در مرحله بعد می‌بایست روش انتقال پول خود را انتخاب کنید. فرآیند برای ساتنا و پایا مشابه یکدیگر است. در اینجا ما «ساتنا» را انتخاب می‌کنیم ولی شما چون مبلغ کمتر از ۲۵ میلیون باید واریز کنید همان پایا را انتخاب کنید. در بخش «بابت»، دلیل واریز خود را از بین گزینه‌ها انتخاب کرده و در آخر روی «ادامه» کلیک کنید.

۴- در مرحله بعد، طبق تصویر ابتدا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. سپس شماره شبا را انتخاب کنید تا به رنگ آبی در بیاید. آنگاه شماره شبای حساب صرافی wmzarin را در کادر زیر آن وارد کنید. همچنین شناسه واریز دریافتی از صرافی wmzarin  را در کادر بعدی وارد کنید و در آخر گزینه «ادامه» را لمس کنید.

۵-در صفحه جدید مطابق با تصویر زیر، اطلاعات پرداخت شما نمایش داده خواهد شد. پس از چک کردن اطلاعات و نام شرکت روی گزینه «تایید» کلیک کنید تا پرداخت شما به روش ساتنا نهایی شود.

همراه بانک سپه

بانک سپه اپلیکیشن ویژه مشتریان خود را با نام همراه سپه با ویژگی‌های مختلفی در دسترس مشتریان قرار داده است. یکی از مهم‌ترین کاربردهای این برنامه، انتقال وجه داخلی و بین‌بانکی است. شما به‌راحتی می‌توانید از طریق این همراه بانک، بیش از ۲۵ میلیون را به صرافی wmzarin منتقل کنید.

برای استفاده از واریز شناسه‌دار، وارد همراه بانک سپه خود شوید. نام کاربری و رمز عبور خود را که از بانک دریافت کرده‌اید را وارد کنید و روی «ورود» ضربه بزنید. همچنین می‌توانید به‌عنوان رمز عبور از اثر انگشت برای تأمین امنیت بیشتر همراه بانک خود استفاده کنید.

در صفحه باز شده می‌توانید تمامی خدمات همراه بانک سپه را مشاهده کنید. برای واریز روی «انتقال وجه» ضربه بزنید.

از موارد نشان داده شده «از سپرده» را انتخاب کنید.

موارد خواسته‌شده در صفحه‌ی انتقال وجه را وارد کنید تا واریز شناسه‌دار شما به صرافی انجام شود.

سپرده مبدأ: حسابی که قصد انتقال پول را دارید انتخاب کنید.

انتقال به: «بین بانکی» را انتخاب کنید.

شبا مقصد: کد شبای حساب صرافی wmzarin را وارد کنید.

مبلغ: مقدار ریالی که قصد انتقال آن به صرافی را دارید وارد نمایید.

پایا، سانتا و پل: سرویس مدنظر خود را انتخاب کنید. که میشه پایا

بابت: دلیل انتقال خود را مشخص کنید.

شناسه پرداخت: گزینه «بیشتر» را انتخاب کنید تا کادر مربوط به شناسه پرداخت به شما نمایش داده شود. سپس شناسه پرداختی که از طریق پیامک برای شما ارسال شده است، در این بخش وارد کنید.

در نهایت تمامی فیلدهایی که وارد کرده‌اید را یکبار بررسی کنید و روی «ارسال» ضربه بزنید.

درخواست شبای شما به صرافی wmzarin با موفقیت انجام شد.

همراه بانک پارسیان

با فعال‌کردن این همراه بانک دیگر نیازی نیست برای انجام کارهای بانکی خود به شعبه‌ها مراجعه کنید. همراه بانک پارسیان یکی از خدمات رایگان این بانک برای عموم مشتریان است که می‌توانید هر مبلغی را با کمک آن به حساب کاربری خود در صرافی wmzarin منتقل کنید. برای انجام این کار لازم است یکبار به بانک مراجعه کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کنید.

برای انتقال وجه از طریق واریز شناسه‌دار، در ابتدا وارد همراه بانک پارسیان شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

در این صفحه تمامی خدمات همراه بانک پارسیان را می‌توانید مشاهده کنید. در منوی پایینی «حساب‌ها» را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده «انتقال وجه» را انتخاب کنید.

در صفحه انتقال وجه، فیلدهایی که نمایش داده می‌شود را وارد کنید.

حساب مبدأ: حساب بانکی که قصد انتقال وجه از آن را دارید، انتخاب کنید.

شبا مقصد: برای انتقال وجه از طریق واریز شناسه‌دار روی شبا مقصد ضربه بزنید.

آدرس شبا مقصد: کد شبای حساب صرافی wmzarin را وارد کنید.

انتقال وجه پایا و سانتا: سرویس مدنظر خود را انتخاب کنید.

مبلغ: مقدار وجهی که قصد انتقال به حساب کاربری خود در صرافی تبدیل دارید را وارد کنید.

در نهایت تمامی فیلدهایی که وارد کرده‌اید را یک‌بار بررسی کنید و روی «مرحله بعد» ضربه بزنید.

در مرحله بعدی از شما خواسته می‌شود حساب مبدأ و مقصد را بار دیگر بررسی کنید و در صورت درستی آن روی «مرحله بعد» ضربه بزنید.

برای اینکه انتقال وجه انجام شود می‌بایست رمز انتقال وجه خود را در این قسمت وارد کنید. منتظر بمانید تا رمز یکبار مصرف از طریق پیامک برای شما ارسال شود. 

رمزی که از طریق پیامک ارسال می‌شود را وارد کنید و در نهایت روی «مرحله بعد» ضربه بزنید تا انتقال وجه شما از طریق واریز شناسه‌دار با موفقیت تکمیل شود.

 

همراه بانک تجارت

در ابتدا وارد همراه بانک خود شوید. اگر تا به حال از این اپلیکیشن استفاده نکرده‌اید روی «ثبت نام» بزنید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. در غیر این صورت نام کاربری که همان کد ملی مربوط به مالک حساب بانکی است را در فیلد مورد نظر وارد کنید و در قسمت دوم رمز ورود را بزنید. سپس دکمه ورود را فشار دهید.

زمانی که به صفحه اصلی همراه بانک ورود پیدا می‌کنید باید وارد بخش «حساب‌ها» شوید تا بتوانید با استفاده از شماره شبای بانکی، انتقال وجه انجام دهید.

در صفحه حساب‌ها گزینه «انتقال وجه» را انتخاب کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

تصویر زیر، صفحه انتقال وجه را نشان می‌دهد. در این صفحه سه آیتم «تجارت»، «موبایل» و «پایا/ساتنا» قابل دسترسی است. از طریق دو قابلیت اول می‌توانید با استفاده از حساب بانکی و شماره موبایل مقصد انتقال وجه انجام دهید. برای انتقال وجه بین بانکی از طریق ‌شناسه واریز، به سراغ گزینه «پایا/ساتنا» بروید.

در ادامه صفحه انتقال وجه از طریق پایا یا ساتنا برای شما باز می‌شود. برای اینکه واریز ‌شناسه‌دار انجام دهید باید دکمه «شناسه واریز» را فعال کنید تا فیلد مربوطه نمایان شود.

در آخر شماره شبای مقصد، مبلغ مورد نظر و ‌شناسه واریز را در بخش‌های مربوطه وارد کنید و گزینه «انتقال» را بزنید تا تراکنش با موفقیت انجام شود. برای واریز مبالغ زیر ۲۵ میلیون به حساب صرافی ارز دیجیتال wmzarin باید ‌شناسه واریز و شماره شبای بانکی صرافی wmzarin را در فیلد‌های مورد نظر وارد کنید.

همراه بانک صادرات

۱- برای انتقال وجه از طریق واریز شناسه‌دار، در ابتدا وارد همراه بانک صادرات شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

۲- بعد از ورود به حساب کاربری خود، روی گزینه انتقال وجه کلیک کنید.

۳- در صفحه جدید می‌بایست شماری شبای حساب صرافی wmzarin را در کادر «انتقال به» وارد کنید. همچنین حساب صادرات مورد نظر خود را از کادر «حساب جاری» انتخاب کنید. در اخر گزینه «پرداخت» را انتخاب کنید.

۴-پس از هدایت به صفحه بعدی، مبلغ مورد نظر خود را در بخش «مبلغ» وارد کرده و سپس جزییات انتقال را از قسمت بالا مشاهده و چک کنید. در صورت صحت اطلاعات، رمز دوم خود را دریافت و در کادر مربوطه وارد کنید. پس از شناسه واریز دریافتی از wmzarin را در کادر «شناسه پرداخت» وارد کنید. در آخر کافیست از قسمت «بابت» علت پرداخت خود را انتخاب و در نهایت روی گزینه تایید کلیک کنید تا انتقال انجام شود.

واریز شناسه دار از طریق مراجعه به بانک

در این مقاله با نحوه انتقال مبالغ بالای ۲۵ میلیون‌ تومان با استفاده از شبا و شناسه واریز در همراه بانک‌های پرکاربرد آشنا شدیم. امیدواریم بتوانید با استفاده از این آموزش انتقال‌های خود را به‌راحتی و تنها با چند کلیک و بدون هیچ محدودیتی انجام دهید. در ضمن شما میتوانید در بانک هم اقدام به واریز شناسه دار کنید که اموزشش در پایین قرار دادیم 

در صورت وجود سؤال و یا مشکل در فرآیند انتقال وجه، در بخش کامنت‌ها یا از طریق صفحه‌ی چت آنلاین وب‌سایت صرافی wmzarin با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگو و راهنمای شما هستند.

همانطور که درعکس بالا میبینید مشخصات خودتان و حساب مبدا خودتان را وارد میکنید و در قسمت مشخصات مقصد باید شماره شبا صرافی دبلیو ام زرین را وارد کنید و زیرش شناسه پرداخت شناسه را که در صرافی نمایش داده شده را وارد کنید و شرح انتقال را هم بدهی وارد میکنید و مبلغ را واریز میکنید به صرافی و کیف پولتان شارژ خواهد شد 

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظراات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها