خرید کاردانو

خرید کاردانو

خرید کاردانو cardano

کاردانو Cardano و ارز دیجیتال ADA، از زمان شروع به کار در سال ۲۰۱۷ صدای زیادی را در دنیای ارز دیجیتال ایجاد نموده است. کاردانو تا حد زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال منحصربه‌فرد می‌باشد.
کاردانو یک طرح بلاکچینی مبنی بر الگوریتم اجماع اثبات سهام Proof of Stake می باشد که، به عنوان یک بلاکچین نسل ۳، با تصمیم حل مشکلات مقیاس‌پذیری در بلاکچین‌های نسل یک مانند بیت کوین، و نسل دو مانند اتریوم راه‌اندازی شد. به گفته ارتقادهندگان کاردانو، سه اصل کلیدی طراحی کاردانو، سه معیار: امنیت، مقیاس‌پذیری و تعامل‌پذیری می باشد.

قیمت خرید و فروش کاردانو


بهبود توان عملیاتی از طرق مختلف، هدف کاردانو است. از مهم‌ترین ارکان دستیابی به این هدف، الگوریتم اثبات سهام این شبکه به نام Ouroboros میباشد. پروتکل Ouroboros مصرف انرژی را، در مقایسه با الگوریتم اثبات کار Proof of Work بسیار کاهش میدهد و در ادامه، سطح امنیتی خوبی را ارائه داده است. در حقیقت، کاردانو تصمیم دارد مانند اتریوم، به عنوان یک بستر پایه برای برنامه‌های مختلف عمل نماید.
احتمالا، کاردانو از نظر قدرت عملیاتی، بسیار قوی‌تر از اتریوم عمل نموده است. اتریوم در حالت فعلی خود تنها توانایی این را دارد که، ۱۵ تراکنش را در ثانیه TPS به انجام رساند؛ گر چه انتظار می‌رود که توسعه کاردانو و اجرای فناوری شاردینگ sharding، این رقم را تا ۱۰۰ هزار تراکنش در ثانیه افزایش دهد. کاردانو از صدها تراکنش در ثانیه پشتیبانی می‌نماید و با تکمیل پروتکل لایه دوم هایدرا (Hydra) خود، توان این را دارد که، این رقم را به بیش از ۱ میلیون تراکنش در ثانیه هم افزایش دهد.
ارز دیجیتال کاردانو ADA رمز ارز اختصاصی اکوسیستم کاردانو است که ، کاربردهای مختلفی دارد، از جمله انجام عملیات‌ها و تراکنشها روی این بلاکچین و استیکینگ و دریافت پاداش در ازای آن می باشد.

خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو در صرافی ارز دیجیتال WMzarin

تاریخچه قیمت کاردانو

کاردانو در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، و در محدوده قیمتی ۰٫۰۲۱ دلار معامله می‌شد. در ماه سپتامبر ۲۰۱۷، قیمت خرید کاردانو به بالاترین سطح آن سال، یعنی ۰٫۷۷۷ دلار رسید.

در ابتدای سال ۲۰۱۸، قیمت ارز دیجیتال کاردانو به طرز قابل توجهی افزایش داشت. در حقیقت، قیمت ارزهای دیجیتال در آن برهه افزایش چشمگیری داشت و ADA هم از این قاعده مستثنی نیست. این موضوع باعث شد که، قیمت آدا با یک صعود ۲۶۰ درصدی در کمتر از هفت روز، به محدوده ۱٫۳۳ دلار در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ برسد. روزهای اوج کاردانو دوامی نیاورد و این ارز دیجیتال سال ۲۰۱۸ را با قیمت ۰٫۰۲ دلار به پایان رسانید.
در نیمه ابتدایی سال ۲۰۱۹، شاهد افزایش بسیار کم قیمت رمزارز ADA بودیم که، بیشترین آن در ماه ژوئن در محدوده ۰٫۱ دلار ثبت شده است. قیمت ارز دیجیتال کاردانو در دسامبر سال ۲۰۱۹، دوباره به محدوده ۰٫۰۳ دلار رسید.
در سال ۲۰۲۰ هم، قیمت کاردانو تغییر جدی نداشت و در محدوده ۰٫۰۱ دلار تا ۰٫۱۹ دلار در نوسان بوده است. در نیمه اول سال ۲۰۲۱ و مصادف با رشد بازار ارز دیجیتال، قیمت ارز کاردانو هم افزایش داشت که طی این چرخه صعودی، قیمت آدا در ماه مارس ۲۰۲۱ تا ۲٫۴۶ دلار افزایش داشت. در نیمه دوم آن سال و مصادف با به روزرسانی های این شبکه، قیمت ADA بالاتر هم رفته و در ماه سپتامبر ۲۰۲۱، به قله تاریخی خود در ۳٫۱ دلار رسید.
تاکنون، قیمت ارز دیجیتال Cardano در یک روند نزولی مداوم قرار دارد و تا جولای سال ۲۰۲۲ بیش از ۸۵ درصد از اوج تاریخی خود فاصله گرفته است.

  • جهت خرید کاردانو به صرافی ارز دیجیتال WMzarin مراجعه نمایید.
بازار معاملات کاردانو

پیش بینی قیمت کاردانو

پلتفرم Changelly، میانگین قیمت کاردانو در سال‌ ۲۰۲۳ را برابر با ۰٫۸۷ دلار، در سال ۲۰۲۴ برابر با ۱٫۲۹ دلار، در سال ۲۰۲۵ برابر با ۱٫۹۳ دلار، در سال ۲۰۲۶ برابر با ۲٫۸۹ دلار، در سال ۲۰۲۷ برابر با ۴٫۲۴ دلار، در سال ۲۰۲۸ برابر با ۶٫۲۸ دلار، در سال ۲۰۲۹ برابر با ۹٫۳ دلار و در سال ۲۰۳۰ برابر با ۱۳٫۹۲ دلار، پیش‌بینی می‌کند. این پلتفرم همچنین پیش‌بینی کرده که متوسط قیمت Cardano در سال ۲۰۳۱، تا ۲۰٫۲۲ دلار افزایش یابد.
البته، عملکرد گذشته یک ارز دیجیتال، هرگز تضمینی برای نتیجه در آینده نمیباشد و پیش‌بینی‌ صورت‌گرفته در مورد قیمت آینده و حتی قیمت لحظه ای کاردانو، امکان دارد که درست از آب در نیاید. پس، هیچوقت بیش از آنچه را که می‌توانید از دست دهید، در بازار ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری نکنید و اصول مدیریت سرمایه را رعایت نمایید.

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظراات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها