پاکت آپشن بروکر کلاهبردار شناخته شده است

بروکر پاکت آپشن اسکم کلاهبردار

طبق گزارشات کاربران بروکر پاکت آپشن کلاهبردار شناخته شده است.

بروکر پاکت آپشن poket option کلاهبردار و اسکم میباشد

طبق گزارش هایی که چند کاربر ایرانی داشته اند و به ما اطلاع رسانی کرده اند، کاربران بعد از سود مستمر و موقع برداشت حسابشان بلاک میشد، و نمیتوانستند به سایت لاگین یا ورود کنند، و این دقیقا نشانه یک بروکر نا ایمن و اسکم می باشد .

در پی اطلاع رسانی یک کاربر از این سایت، بروکر پاکت آپشن اجازه برداشت را نمی دهد و نمیتواند به حساب کاربریش وارد شود.

کاربری به نام مسعود در بروکر پاکت آپشن، با توجه به بررسی مشکل به وجود آمده بعد از سه روز تحقیقات دقیق به این نتیجه رسیده است.

در طول سه روز تحقیقات خود دوباره یک حساب کاربری جدید ایجاد مینماید و با مشخصات برادر خود ثبت نام دوباره انجام میدهد، و جهت ارتباط گرفتن با چت پشتیبانی با 100 دلار حساب خود را به بگینر تبدیل میکند، و بعد موفق به ارتباط با چت پشتیبانی می شود.

بعد از چت با پشتیبانی و عدم پاسخگویی درست توسط پشتیبان این کاربر متوجه کلاهبرداری این بروکر می شود و حدود 1400 دلار را از دست میدهد.
تصاویر چت های انجام شده پیوست شده است.

Pocket Option Broker is a fraud.
بروکر پاکت آپشن اسکم کلاهبردار

کاربرانی که در سایت پاکت آپشن حساب دارید، هر چه سریعتر خالی کنید، تا زمانی که ضرر میکنید بروکر با شما کاری نداره، زمانی با شما کار داره که برداشتهای شما زیاد بشه، سود شما زیاد بشه، و بدون اطلاع حساب شما را طوری می بنده که انگار شما در آن سایت فعالیتی نداشتید.  

با توجه به کارکرد سه ساله این کاربر در این بروکر، وقتی حجم پولش را افزایش داده است و سودش را برداشت نموده، این کلاهبرداری شکل گرفته است.

با توجه به صحبت های شکل گرفته بین صرافی ارز دیجیتال WMzarin و این کاربر ، این کاربر تنها یک اکانت داشته است و با ip ثابت وارد این بروکر شده است، و اینکه استفاده از ربات هم در کار نبوده است و خود کاربر از سایت استفاده کرده است.

در ماه گذشته حدود 35 نفر این کلاهبرداری را گزارش نموده اند.

بروکری که با ایران مشکلی ندارد و خیلی از کاربران با آن کار میکنند و تا به الان هیچ گزارش بدی از آن به ما نشده است، بروکر الیمپ ترید است.

پیشنهاد ما به کاربران پاکت آپشن، بروکر الیمپ ترید می باشد.

مشکلات قدیمی ایران با بروکر الیمپ حل شده است، و کاربران بدون مشکلات قبلی می توانند از آن استفاده نمایند.

برای رفتن به سایت الیمپ ترید کلیک کنید 

 

ممکن است علاقه مند باشید

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
4 نظراات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها
جواد
جواد
18 days قبل

لطفا هر چیزی بهتون میرسه رو با یه عکس نگذارید به پشتیبانی پاکت اول پیام بدید اگر نتیجه نگرفتید بعد مطلب بگذارید بعضیا با ربات ترید میکنن که پاکت حسابو میبنده ولی در کل پول سنگین رو مراقب باشید نزارید

احسان
احسان
17 days قبل

ممنون از اطلاع رسانیتون💓

محمد
محمد
17 days قبل

سلام خسته نباشین من دیشب مسابقه ش سوم شدم و جایزه رو دادن بهم نمیدونم ولی قسمت مسابقه ش حداقل کلاهبرداری نیست طبق این تجربه م بقیه چیزاش نمیدونم الانم امدم سایت شما نقدش کنم ولی شانسی بردم خیلی سخته بردنش

11111111111222222222.PNG