دفاع گنسلر از بورس آمریکا

گری گنسلر بورس آمریکا

دفاع گری گنسلر از بورس آمریکا

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (گری گنسلر)،
از اقدامات اجرایی اخیر آژانس خود علیه بایننس و کوین‌بیس دفاع کرد و به هر کسب‌وکار دیگری که در این فضا فعالیت می‌کند این هشدار جدی را داد:
«مراقبت کنید، و یا می‌توانید منتظر شکایت باشید.»

گنسلر در طی یک حضور مجازی در کنفرانس جهانی صرافی و فین تک، صحبت‌های خود را تکرار کرد و از شرکت‌های ارز دیجیتال خواست از قوانین موجود پیروی کنند.

گنسلر افزود، شرکت‌های حوزه ارز دیجیتال هیچ بهانه‌ای برای عمل نکردن در چارچوب قوانین ندارند و هر گونه ادعایی را که شرکت‌ها نمی‌توانند تحت قوانین موجود کار کنند، رد کرد.

گنسلر تاکید کرد که صرافی ها و شرکت‌های فعال حوزه دارایی دیجیتال دقیقا می‌دانند که باید چه کاری انجام دهند تا در کمیسیون ثبت شوند اما انجام نمی‌دهند.

در ایالات متحده آمریکا برای چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل صرافی بایننس، احضاریه صادر شده است. ژائو ۲۱ روز فرصت دارد تا به این احضاریه پاسخ دهد و مجبور نیست که شخصاً این کار را انجام دهد.

در اسناد مربوط به این احضاریه، به آدرس ژائو در جزیره مالت اشاره شده است. شایان ذکر است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ژائو و صرافی بایننس، به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار آمریکا شکایت کرده است.

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظراات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها