ارز پپه همچنان یکه تاز

ارز دیجیتال pepe ارز پپه

تمام کسانی که در بازار ارزهای دیجیتال فعال هستند، نام میم کوین‌ دوج کوین DOGE و شیبا اینو SHIB را شنیده اند. البته بسیاری از این ارزهای دیجیتال در ابتدای کار به عنوان یک شوخی و طنز انتشار می‌یابند، اما بعضی از اینها رشد بسیاری را تجربه می‌نمایند. جدیدترین میم کوین ارائه شده به بازار، ارز دیجیتال pepe (PEPE) می باشد، که از طنز اینترنتی معروف پپه قورباغه ایده گرفته شده و به تازگی، گرد و خاک زیادی را در بازار به پا کرده. ارز دیجیتال پپه فقط یک میم کوین است که تاکنون هیچ ارزش و کاربردی نداشته است. از لحظه معرفی خود، این میم کوین یک رشد نجومی داشته است و با افزایش قیمت چندین برابری در کمتر از هفت روز، توانست توجه و علاقه اکثر فعالین بازار ارز دیجیتال را به خود جلب نماید. در این میان، ارتقادهنده پپه هم معتقد است که دوران میم کوین‌ها با شکل سگ به پایان رسیده است و تصمیم گرفته میم کوین قورباغه‌ خود را به پادشاه میم‌کوین‌ ها معرفی نماید.

ارز دیجیتال pepe چیست؟

ارز دیجیتال PEPE یک رمز ارز مبتنی بر میم کوین می باشد که در سال ۲۰۲۳ و با هدف احترام گذاشتن به شخصیت قابل بحث‌ پپه قورباغه ساخته شده است. پپه قورباغه در سال ۲۰۰۵ میلادی توسط هنرمندی به نام متیو فیوری Matthew Furie طراحی شده است. این میم کوین یک توکن ERC-20 روی شبکه اتریوم قابل اجراست.

ارتقادهندگان ارز دیجیتال پپه قورباغه امیدوار هستند که محبوبیت توکن خود را افزایش داده و با گذراندن دوج کوین و شیبا اینو، آن را به بالاترین میم کوین‌ تمام دوران تبدیل کنند. یکی هدف بلند پروازانه توکن PEPE هم می باشد که روزی بتواند با بیت‌ کوین، به ‌عنوان محبوب‌ترین و بزرگترین ارز دیجیتال در جهان، رقابت نماید.

ارز دیجیتال PEPE چگونه کار می‌کند؟

برخلاف میم کوین های دیگر، اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکرد رمز ارز pepe در دسترس نمی باشد. ارز دیجیتال pepe شامل یک سیستم توزیع مجدد می باشد که، به استیک‌ کننده بلندمدت پاداش میدهد. ارز دیجیتال پپه با وجود حداکثر عرضه بیش از ۴۲۰ تریلیون واحدی، هدف دارد با توکن سوزی تأمین نقدینگی به طور مرتب، کمیابی خود را حفظ نماید. توسعه‌دهندگان، ارز دیجیتال پپه قورباغه را از طریق توییتر و دیگر انجمن‌ ها تبلیغ می‌نمایند و سعی در متحد کردن طرفداران خود هستند.

از ویژگی‌های توکن PEPE، سیاست بدون مالیات آن است، یعنی هیچ کارمزد گس بیش از حدی برای معامله های رمز ارز pepe وجود ندارد. تمام کارمزدها برای رمز ارز پپه کاملاً پایین می باشد.

ارز دیجیتال پپه قورباغه

مسیر پیشرفت ارز دیجیتال pepe دارای سه بخش می باشد. مورد اول «میم بودن» است، تحقق یافته است. ارز دیجیتال پپه در ابتدای مسیر در چندین صرافی نیز لیست شده است. توکن PEPE به یکی از اهداف خود که دستیابی به ۱۰۰۰ هولدر بود، رسیده است.

هم اکنون، بخش دوم از مسیر پیشرفت ارز دیجیتال پپه قورباغه، معروف به Vibe و HODL در حال اجرا می باشد و برخی از بخش‌های آن نیز تاکنون تکمیل شده می باشد. این قسمت شامل مشارکت‌های اجتماعی، لیست شدن در صرافی‌های بزرگ متمرکز، و ایجاد یک اطلاع رسانی و یک کانال دیسکورد منحصربه فرد برای دارندگان ارز pepe است. رمز ارز پپه به هدف ۱۰ هزار هولدر در این بخش راه یافته است.

بخش سوم از مسیر پیشرفت ارز دیجیتال pepe شامل این موارد است:
راه‌اندازی استخرهای پپه Pepe Tools
آکادمی پپه Pepe Academy
لیست شدن در صرافی‌های بزرگ
انتشار کالاها برای استفاده در سیستم بخر و بسوزان.

هدف فاز سوم ارز دیجیتال پپه رسیدن به ۱۰۰ هزار هولدر و در نهایت، پیشی گرفتن از خود بیت کوین برای سلطه بر بازار می باشد.

رمز ارز pepe

توکن پپه با نماد اختصاری PEPE شناخته می‌شود. توکن PEPE را می‌توان به عنوان گیفت یا به‌ عنوان سرمایه‌ نگه داشت؛ به امید اینکه قیمت آن افزایش خواهد یافت.

ارز دیجیتال پپه دارای حداکثر عرضه بسیار بالا، یعنی ۴۲۰۶۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ واحد می باشد که در حال حاضر ۱۰۰ درصد توکن‌های آن در گردش می باشد. برخلاف بعضی از رمز ارزهای دیگر که بخش بزرگی از عرضه آنها، به سرمایه‌داران اولیه یا تیم‌ توسعه اهدا می شود، حدود ۹۳ درصد از عرضه رمز ارز pepe به استخر نقدینگی، و حدود ۷ درصد به یک کیف پول چند امضا (توسط تیم ارتقاء و با هدف لیست کردن در صرافی‌، مشارکت‌، تبلیغات و کاربردهای مشابه نگهداری می‌کنند)، اختصاص داده اند.

قیمت PEPE

ارز دیجیتال pepe در سال ۲۰۲۳ با قیمت اولیه ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۵۷۸ دلار ارائه شد. از ابتدا، ارز پپه با استقبال زیادی از سمت معامله‌گران روبه رو شد و قیمت در حالت کلی صعودی بوده است. قیمت رمزارز pepe به بالاترین رکورد تاریخی خود در ۰٫۰۰۰۰۰۴ دلار رسیده است که به معنای رشد چشمگیر بیش از ۱۰۰۰۰ درصدی در عرض حدود دو هفته می باشد. این میم کوین همچنان در حال ثبت سودهای روزانه بیشتر و بیشتر است.

آیا رمز ارز پپه برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

ارز دیجیتال و به ویژه میم کوینی مانند ارز دیجیتال pepe دارای نوسان زیادی هستند و پیش بینی قیمت آنها در طولانی‌ مدت کار دشواری می باشد. بعضی از تحلیلگرها با استفاده از دیتای تاریخی و تحلیل تکنیکال این کار را انجام می‌دهند. برای نمونه، گروهی از تحلیلگرها پیش‌ بینی می‌نمایند که ارز دیجیتال پپه سال ۲۰۲۳ را با متوسط قیمت ۰٫۰۰۰۰۱ دلار به پایان برساند.

از طرف دیگر، وبسایت رسمی رمزارز پپه بیان می‌‎کند که نباید از آن برای یک فرصت سرمایه‌گذاری استفاده نمود و این ارز دیجیتال فقط به عنوان یک میم و طنز ساخته شده است. قیمت ارز دیجیتال pepe از زمان عرضه به شدت افزایش یافته است و بسیاری از سرمایه‌گذاران آن هم اکنون سودهای زیادی کسب کرده‌اند.

حتما ثابت شده است که ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم حتی از سایر اشکال ارز دیجیتال نا پایدارتر هستند و هیچ ضمانتی ندارد که قیمت ارز دیجیتال په په همچنان به روند افزایشی خود ادامه دهد. با توجه به جذب هزاران هولدر در هفته‌های ابتدایی فعالیت، به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال په په آمده است تا بماند.

ارز پپه

میم کوینی که با رشد نجومی خود به عنوان مهمترین اخبار تبدیل شده است. گر چه نمی‌توان به میم کوین‌ ها به عنوان یک سرمایه‌گذاری نگاه کرد، ولی موفقیت ابتدایی ارز دیجیتال پپه نیز کاملا جالب توجه است. بسیاری از کارشناسان معتقدند، میم کوین‌ ها قسمت بزرگی از معاملات ارزهای دیجیتال را متشکل می شود. از آنجایی که میم معروف پپه پس از حدود ۲۰ سال اینچنین محبوبیت دارد، احتمالا میم کوین ایده گرفته از آن نیز موفق خواهد بود. گر چه امکان پیش‌ بینی میم کوین‌ها، از جمله ارز دیجیتال پپه وجود ندارد، اما احتمالا توکن PEPE قدرت بیشتری نسبت به سایر میم کوین‌ها دارد.

گر چه میم کوین‌هایی مانند ارز دیجیتال pepe گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری نیستند، اما سرمایه گذاران پس از بررسی تکمیلی بخواهند، می‌توانند مقدار بسیار کمی از سرمایه خود را در آن سرمایه‌گذاری نمایند. اگر قیمت آن افزایش یابد، کاربران سود قابل توجهی کسب خواهند نمود.

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظراات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها