افزایش قیمت بیت کوین کش حدود ۱۰۰ درصد بوده است.

به نظر شما این افزایش قیمت بیت کوین کش با ثبات خواهد بود؟

افزایش قیمت بیت کوین کش

افزایش قیمت بیت کوین کش

در هفته گذشته، بیت کوین کش (‌‌‌BCH) عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته است. افزایش قیمت بیت کوین کش در هفته گذشته بیش از ۱۰۰٪ بوده و یکی از پرسودترین ارزهای دیجیتال بوده است. اما چه عاملی موجب این صعود ناگهانی شد؟

در هفته گذشته بیش از ۱۱۷٪ رشد کرد و از بیت کوین با رشد ۱۵٪ پیشی گرفت. BCH تنها ارز دیجیتالی است که در این بازه زمانی حدود ۲ برابر رشد داشته است. اما چه عاملی باعث جذب معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به این رمزارز شد؟
داده‌های کوین گلس (Coinglass) نیز نشان می‌دهد میزان لیوکییدیشن معاملات مربوط به بیت کوین کش نیز در این هفته بالا بوده است و بیشتر بر معامله‌گران شورت تأثیر گذاشته که حاکی از رخ دادن یک شورت اسکوییز است.

شایان ذکر است که صحبت از BCH در شبکه‌های اجتماعی به بالاترین میزان خود در ۳ سال گذشته رسیده و حجم معاملات آن بالاترین میزان سال ۲۰۲۳ را تحت الشعاع قرار داده است.
تایید بیت کوین کش توسط یک صرافی تحت حمایت متصدیان وال استریت می‌تواند به عنوان تایید ضمنی وضعیت نظارتی این ارز دیجیتال در مقایسه با سایر آلتکوین‌ها تلقی شود.

گری گنسلر (Gary Gensler)، رییس SEC اظهار داشته است بیت کوین را یک رمز ارز منحصر به‌فرد می‌داند و «بیت کوین به خاطر داستان خاص پیدایشش می‌تواند نوعی کالا تلقی شود». با این حال، بیت‌کوین کش صرفا یک فورک از کد بلاک‌چین بیت‌کوین است تاریخچه پیدایش آن با بیت کوین تفاوت زیادی دارد. بنابر این نمی‌توان مطمئن بود که بیت کوین کش هم از نظر SEC نوعی کالا تلقی می‌شود یا نه.

به نظر شما این افزایش قیمت بیت کوین کش با ثبات خواهد بود؟

۱۴۰۲/۰۴/۰۷

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظراات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها