قیمت کاردانو

قیمت کاردانو

قیمت کاردانو

تاریخچه قیمت کاردانو

قیمت کاردانو را می توان با تاریخچه آن پیش بینی نمود. ضروری است که با نگاه گذشته ببینیم چگونه به این قیمت و جایگاه رسیده است. این فرایند جنبه مهمی برای سرمایه گذاری دارد، زیرا تضمین می کند که تصمیمات آگاهانه و درستی بگیریم.
کاردانو یک پلتفرم بلاک چین عمومی می باشد که، امکان معاملات همتا به همتا را از طریق توکن بومی خود ADA فراهم می نماید. کاردانو در سال ۲۰۱۵ شروع به کار کرد و در سال ۲۰۱۷ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

Cardano بسیار شبیه به پلتفرم اتریوم می باشد، زیرا می تواند توسعه و استقرار برنامه های غیر متمرکز dApps را تسهیل کند. با این حال ، توسعه دهندگان Cardano قصد دارند این پلت فرم را به عنوانارتقاء اتریوم قرار دهند. 

بسیاری از مردم به دنبال خرید کاردانو سرمایه گذاری در این رمز ارز تا اواخر سال ۲۰۲۰ نبودند تا زمانی که بازار روند صعودی خود را آغاز کرد. در اوایل سال ۲۰۲۱ و مه ۲۰۲۱ ، قیمت کاردانو به میزان قابل توجه 1299 درصدی افزایش یافت. این واقعیت که پلتفرم کاردانو ریشه در علم دارد به این معنی است که شرکت ها با این دارایی دیجیتال راحت تر از سایرین همکاری می کنند.


در اواخر ماه مه ۲۰۲۱ کاردانو (همراه اکثر آلت کوین ها در بازار ارزهای رمزنگاری شده) کاهش قیمت قابل توجهی را تجربه نمود. قیمت این ارز طی ماه های بعد حدود ۵۸ درصد کاهش داشت و سطح حمایت ۱ دلار را پیدا کرد. لازم به ذکر است، قیمت کاردانو این سطح پشتیبانی را سه بار آزمایش نمود و هرگز قیمت پایین تر از این را تجربه نکرد. این بدان معناست که سرمایه گذاران هنوز معتقد بودند که کاردانو ارزش دارد، حتی اگر بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط آزاد باشد.

همه چیز در ژانویه ۲۰۲۱ تغییر کرد زیرا قیمت کاردانو شروع به افزایش نمود و، بیشتر اینها به شایعات مبنی بر ارتقاء قراردادهای هوشمند کاردانو ، که برای سپتامبر ۲۰۲۱ اعلام شد ، مربوط می شود. از زمان شروع این شایعات ، قیمت کاردانو تنها در چند هفته حدود ۱۵۰ درصد افزایش داشت.
سرمایه گذاران قبل از راه اندازی و منتشر شدن این اخبار روند را تعیین و قیمت گذاری می کنند، اما در هر صورت، افزایش قیمت برای افرادی که در مورد قیمت فعلی کاردانو حدس می زنند فوق العاده است. در نهایت کاردانو بالاترین سطح خود ATH را شکسته و در محدوده ۳ تا ۳.۱۰ دلار معامله می شد.

قیمت کاردانو

پیش بینی قیمت کاردانو

یکی از عناصر کلیدی پیش بینی سهام کاردانو درک عوامل فنی و اساسی است که می تواند قیمت را در آینده افزایش دهد. هنگامی که نحوه خرید ارز رمزنگاری شده را در نظر میگیرید ، این یک فرآیند ضروری است ، زیرا اطمینان حاصل می کند که هرگونه تصمیم برای سرمایه گذاری آگاهانه است. با توجه به این موارد، در بخش های زیر به بررسی تحلیل تکنیکال یا فنی و فاندامنتال یا بنیادی پیش بینی قیمت آینده ADA می پردازیم.

تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو

درست مانند خرید هر ارز دیگری، تجزیه و تحلیل نمودار قیمت بسیار مهم است تا مشخص شود قیمت در آینده به کجا می رسد. ما از طریق چارت ارز دیجیتال کاردانو پیش بینی قیمت کاردانو را به طور عمیق مطالعه کرده ایم و به الگوهای جالبی توجه کرده ایم که می توانند در آینده ظاهر شوند.


با شکستن ATH ، هیچ پایه تکنیکالی برای پیش بینی قیمت آن وجود ندارد. زیرا قیمت قبلاً هرگز این نقاط را لمس نکرده است! با این حال ، آنچه معمولاً اتفاق می افتد این است که قیمت به همان میزان افزایش قیمت قبلی صعودی حرکت می کند. اندازه گیری این امر باعث می شود تا قبل از پایان سال ، کاردانو در سطح ۳.۶۰ تا ۵ دلار قرار گیرد و این سرمایه گذاری خوبی برای سرمایه گذاران سوداگر است.

تحلیل فاندامنتال کاردانو

جنبه دیگر پیش بینی کاردانو و آینده قیمت این ارز تجزیه و تحلیل بنیادی یا به اصطلاح تحلیل فاندامنتال است. سرمایه گذاری در کاردانو آدا سرمایه گذاری در بلاک چین کاردانو است. همانطور که قبلاً اشاره شد ، به نظر می رسد که پلتفرم Cardano به عنوان نسخه ارتقا یافته Ethereum وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است و این امر چشم انداز جذابی را برای شرکت ها ایجاد می کند.
یکی از جذاب ترین نکات در مورد کاردانو نحوه عملکرد استیکینگ است. افرادی که صاحب سکه های ADA در شبکه هستند ، معاملات را تأیید می کنند و از این طریق می توانند از دارایی های خود سود دریافت کنند. افرادی که مقادیر زیادی کاردانو دارند می توانند با استفاده از الگوریتم اثبات سهام ، سالانه بیش از ۶ درصد دارایی خود را افزایش دهند. این فرآیند برای سرمایه گذاران جذاب است ، زیرا به آنها اجازه می دهد تا از طریق نگه داشتن کاردانو ، درآمد غیرفعال ایجاد کنند.
برای پیش بینی بلندمدت کاردانو شفاف است که بسیاری از شرکت ها از پلتفرم این ارز استفاده خواهند کرد. در حال حاضر ، اتریوم هنوز قابل فروش ترین و شناخته شده ترین پلتفرم است ، بنابراین کاردانو رقابت سختی در این زمینه دارد. با این حال ، هنگامی که قراردادهای هوشمند آنها به مرحله اجرا درآمد ، می تواند انگیزه لازم برای حرکتهای آینده در قیمت سکه را فراهم کند.

روند قیمت ارز کاردانو در سال ۲۰۲۲

همانطور که میدانید شبکه کاردانو به عنوان فعال ترین در بازار رمز ارزها در زمینه توسعه فناوری به شمار می رود. تیم توسعه دهنده کاردانو اعلام کرده است که کاربران می توانند قراردادهای هوشمند را هنگامی که هارد فورک کاردانو رخ داد استفاده کنند.
این ارز دیجیتال سیگنالهای صعودی قوی را در برابر خرس ها نشان می دهد. در نمودار قدیم، کاردانو با قیمت بالای ۲.۶۷ دلار و نرخ رشد ۵ روزه بیش از +۳۵ درصد معامله می شد. اگر این روند صعودی ادامه می یافت، ADA ممکن بود بتواند سطح مقاومت ۳.۱۳ دلاری خود را بشکند. حتی ممکن بود قبل از پایان سال فراتر از ۴.۲۷ دلار رود و در صورت ادامه بازار به نفع ارزهای دیجیتال، احتمال داشت در سال ۲۰۲۲ به 7 – 10 دلار برسد، اما …

اگر بازار در یک روند صعودی قرار گیرد، ADA می تواند افزایش قیمت را تجربه کند. این رویداد صعودی می تواند باعث بازگشت قیمت به بالای ۲.۴۶ دلار شود و حتی ممکن است تا قله ۳ دلار افزایش یابد. در این مورد، کاردانو باید راهی برای بازیابی مجدد به موقعیت صعودی خود بیابد. در غیر این صورت، ممکن است تریدرها سطح مقاومت را به سطح جدید حمایت تبدیل کنند و این رویداد برای سرمایه گذاران بسیار مطلوب است.
علاوه بر این، کاردانو در حال تکمیل سومین ارتقاء بلاک چین خود بود. در صورت موفقیت آمیز بودن این ارز، احتمال داشت تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ با قیمتی بیش از ۵ دلار معامله شود. اگر ADA به جلب اعتماد سرمایه گذاران خود ادامه می داد، می توانست در سال ۲۰۲۱ به 10 دلار برسد و باز هم اما …

پیش بینی ارز دیجیتال کاردانو در سال ۲۰۲۴

بر اساس آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت کاردانو و پیش بینی پروژه جدید این پلتفرم آینده درخشانی دارد. علاوه بر این، ممکن است این ویژگی ها قیمت کاردانو را در بازار رمزنگاری افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود ۱۰ دلار برسد.

آینده قیمت خرید کاردانو در سال ۲۰۲۵

در سه سال آینده ، قیمت خرید کاردانو می تواند تا 20 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای کاردانو چندان دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که کاردانو به احتمال زیاد در پنج سال آینده طبق یک پیش بینی به ATH جدید می رسد.

قیمت کاردانو
خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو در صرافی WMzarin

پیش بینی قیمت ارز کاردانو از نظر منبع های معروف

در این قسمت آنچه برخی از وب سایت های برجسته در مورد پیش بینی قیمت کاردانو مشاهده می کنند ، ارائه می شود که ایده منصفانه تری برای سرمایه گذاری به ما می دهد.

پیش بینی اسمارتریوم Smartereum در مورد قیمت کاردانو

ادام وب Adam Web نویسنده Smartereum معتقد بود که، آینده ارز دیجیتال کاردانو درخشان است و او ادعا می کرد پیش بینی یک ساله برای توکن ADA حدود ۲.۵۰ دلار است و می تواند در طی ۵ سال به 10 دلار برسد، اما …

پیش بینی ولت اینوستر WalletInvestor در مورد قیمت ارز کاردانو

بر اساس پیش بینی قدیمی مبتنی بر تحلیل گران برجسته WalletInvestor ، قیمت ADA از Cardano 2.689 دلار به 3.214 دلار در یک سال تغییر می کرد. برآوردهای آنها می گفت که سرمایه گذاری در ADA  در بلند مدت از پتانسیل خوبی برخوردار خواهد بود.

پیش بینی تریدینگ بیست TradingBeasts در مورد قیمت ارز کاردانو

طبق گفته TradingBeasts ، کاردانو می توانست در پایان سال ۲۰۲۱ با تغییر -۸.۸ درصد به ۲.۱۵ دلار برسد. همچنین ADA تا پایان سال ۲۰۲۴ با 3.29 دلار معامله خواهد شد.

پیش بینی کوین سوییچ Coinswitch در مورد قیمت ارز کاردانو

این پلتفرم پیش بینی بسیار قوی قیمت خرید کاردانو را در آینده ۲ دلار ارائه کرده است. در ۵ سال آینده ، آنها انتظار دارند ADA به بیش از 3 دلار برسد.

تحلیل کوتاه قیمت خرید کاردانو

طبق بررسی های انجام شده، پتانسیلی که کاردانو در حال حاضر دارد بسیار زیاد است. حرکت های صعودی قدیمی این ارز می توان تنها آغاز این ارز دیجیتال دانست ، به این معنا که در ماه ها و سال های آینده می توان از مزایای بسیار بیشتری استفاده کرد. موارد استفاده در دنیای واقعی برای پلتفرم کاردانو ، صرف نظر از سطح تجربه شما ، این سکه را به یک سرمایه گذاری فوق العاده تبدیل می کند. پیش بینی قیمت کاردانو در صورتی که روند ها در سال ۲۰۲۳ ادامه داشته باشد ۱ دلار است. اگر سرمایه گذاران بزرگ تصمیم بگیرند که کاردانو در سال ۲۰۲۳، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم، رشد قابل توجهی داشته باشد، ممکن است به بیش از ۳ دلار برسد.

خرید کاردانو

جهت دریافت استعلام بهترین قیمت کادانو به پنل کاربری خود در سایت صرافی ارز دیجیتال WMzarin مراجعه نمایید.

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظراات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها